Contact

Voor meer informatie over de productcatalogus voor het basisonderwijs en voorschoolse instellingen kunt u contact opnemen met onderstaande medewerkers:

Voor Horst-centrum
Hettie Janssen
Domeinspecialist 0-12 jaar.
hjanssen@biblionu.nl

Carla Driessen
Vestigingshoofd BiblioNu Horst
cdriessen@biblionu.nl

Voor Venray
Ria van Olffen
Jeugdbibliothecaris
rvanolffen@biblionu.nl

Medewerkers van scholen met een Bibliotheek op School kunnen terecht bij de leesconsulent:

  • José de Hoop
    Leesconsulente op basisschool De Wouter (America), De Klimboom (Swolgen), Mariaschool (Tienray), De Driehoek (Griendtsveen) en De Brink (Melderslo).
    jdehoop@biblionu.nl
  • Liset Janssen
    Leesconsulente op basisschool De Dobbelsteen (Sevenum), Onder de Wieken (Meterik) en Onder de Linde (Hegelsom).
    ljanssen@biblionu.nl
  • Sandra Lamers
    Leesconsulente op basisschool De Bottel (Lottum), De Schakel (Broekhuizenvorst) en SBO Focus (Venray)
    slamers@biblionu.nl
  • Marita Peeters
    Leesconsulente op basisschool De Samensprong en De Kameleon (Grubbenvorst).
    mpeeters@biblionu.nl
  • Stevy Reintjes
    Leesconsulente op basisschool De Horizon (Sevenum), De Kroevert (Kronenberg) en de Peddepoel (Wanssum).
    sreintjes@biblionu.nl
  • Annelies van Uden
    Leesconsulente op basisschool De Krullevaar (Sevenum) en Megelsheim (Meerlo)
    avanuden@biblionu.nl

 

Voor producten voor het voortgezet onderwijs en beroepsonderwijs kunt u terecht bij:
Ria van Brederode
rvanbrederode@biblionu.nl